بالابر تلسکوپی

بالابر تلسکوپی بالابر تلسکوپی

بالابر تلسکوپی

بالابر تلسکوپی

     هنگامی که پیرامون ما مملو از ساختمان های بلند و برج های عظیم هست، باید فکر کرد که چگونه بالارفتن ها به سهولت باید انجام پذیرد، باید فکر کرد که آسان ترین راه چیست؟ شرکت کارا هیدرولیک دماوند راه حل این مشکل را با معرفی بالابر تلسکوپی حل کرده است.

 بالابر تلسکوپی  در شرکت کارا هیدرولیک دماوند با طراحی ایده آلی که دارد بهترین گزینه ی انتخابی است و نوع آن بسته به ظرفیت و ارتفاع آن متغیر است.

دسترسی هر چه بیشتر و قابلیت سرعتی که این بالابر تلسکوپی دارد مسبب کارایی بالای این نوع بازوی مکانیکی در کارگاه های ساختمان و  و صنعتی بزرگ، راهسازی ها ، کارگاه های بزرگ تعمیرات و به منظور نصب بیلبورد، بنر و سازه های از پیش ساخته شده شده است.بیشتر مدل های بالابر تلسکوپی  بازوی مکانیکی و متحرک دارد. ارتفاع کار کردن با بالابر های تسکوپی بین ۴ تا ۴۳ متر متغیر است.

شرکت کارا هیدرولیک دماوند از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تعمیر و باز سازی انواع بالابر پشت کامیونی  و جرثقیلهای پشت کامیونی آغاز نمود ، توانسته است تا کنون تعداد زیادی بالابر تلسکوپی و جرثقیل را با مارکهای مختلف برای سازمانها ی برق ، شهرداریها و صنایع نظامی اورهال و بازسازی نماید سپس اقدام به واردات انواع بالابر های استوک ساخت کشور ژاپن نمود. و سپس توسط این شرکت بازسازی و بر روی خودروهای ساخت داخل نصب و به بخش خصوصی در اقصی نقاط ایران برای انجام کار در سازمانهای برق ، شهرداریها ، راه و ترابری واگذار گردیده است.

 محصولات تولیدی این شرکت از نظر نوع عملکرد جزء جدید ترین مدلهای روز دنیا است و تحت عنوان  Z سیستم معروف می باشند که از مکانیزم بومهای مفصلی و تلسکوپی تشکیل شده اند علاوه بر دارا بودن مزایای بالابر مفصلی از مزایای تلسکوپی نیز برخوردار هستند.

بهینه سازی سایتتوسط:گروه فنی سئوروید