بالابر صنعتی

بالابر صنعتی 

 

بالابر صنعتی بالابر صنعتی

بالابر وسیله ایست که دارای طیف وسیعی از کاربردها برای مصارف گوناگون می باشد. از آن جمله می توان به استفاده در منازل ، فروشگا ها ، انبارها ، کارخانجات و مصارف صنعتی اشاره کرد . شکل و اندازه بالابر نیز با توجه به کاربری آن متفاوت است.  از دیگر فاکتورهای تایین کننده نوع بالابر مکانیزم حرکتی و عملکرد آن است ، به عنوان مثال بالابرهای خانگی و فروشگاهی معمولا با نیروی برق کار می کنند اما بالابر های با کاربرد صنعتی همانند بالابر های پشت خودرویی با نیروی هیدرولیک که از موتور خودرو تامیین می شود عمل می کنند .

بالابر صنعتی صرفا مصارف تجاری و صنعتی دارند و جهت استفاده در کارهای مانند کار در کارخانه ها ، خطوط تولید، کار روی خطوط برق ، آتش نشانی ، بازسازی ساختمان ها  ،  باغبانی و … به کار می روند .

شرکت کارا هیدرولیک دماوند  بالابر صنعتی  از نوع سیار که به بالابر پشت خودرویی معروف هستند تولید می کند . این بالابر های سیار دارای مکانیزم های مختلفی همچون تلسکوپی ، مفصلی ، تلسکوپی مفصلی ، آکاردئونی با ارتفاع کاری مختلف جهت به کارگیری و استفاده در بخشها و صنایع مختلف با کاربری های گوناگون تولید می کند. به طور مثال بالابر آکاردئونی SK120  یک نوع بالابر صنعتیبا مکانیزم آکاردئونی جهت استفاده در صنایع هواپیمایی می باشد . این بالابر دارای ظرفیت ۵۰۰ کیلوگرم می باشد که برای این کاربرد بسیار مناسب می باشد.

در کارا هیدرولیک دماوند انواع بالابر صنعتی ارائه می گردد. برای اطلاع از جزییات بیشتر در مورد این نوع بالابر  کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. تعرفه قیمت بالابر صنعتی هم بسته به نوع و قدرت آن متفاوت بوده که با تماس باکارشناسان ما می توانید مشاوره کنید.

طراحی و بهینه سازی 09186021309