بالابر نفری

بالابر نفری بالابر نفری

     شرکت کارا هیدرولیک دماوند با سورپرایزی ویژه در خدمت هموطنان عزیز می باشد .

در اینجا شما را با بالابر نفری اشنا خواهیم کرد.

بالابرهای هیدرولیک EHS  و EHS a ،بالابر چند نفره EHFL ، بالابر دو نفره EHDL،

بالابر هیدرولیکی EHL انواعی از این نوع بالابر می باشند.

     بالابرهای ریلی یکی دیگر از انواع بالابر نفری می باشد، که خود در نوع های  مختلف

تک ریلی، دوریلی و چهارریلی طراحی شده است. بالابر نفری امکان دسترسی

در  ارتفاعات از ۸ متر تا ۱۸ متر را  برای استفاده کنندگان فراهم می کند

و دارای سیستم هیدرولیکی می باشد، این نوع بالابر که یکی از انواع بالابر نفری است با برق و یا  باطری قابل راه اندازی می باشد. ظرفیت حمل بار بین ۱۳۰ تا  ۲۵۰ کیلوگرم می باشد. برای ساخت بالابرهای نفری دقت زیادی به کار برده شده و ایمنی این بالابر ضریب بسیار بالایی را به خود اختصاص داده است.بالابر نفری از فولاد و آلومینیوم ساخته شده است و بازوهای آن دارای قدرت بهینه و چشمگیری می باشد. بسته به نوع بالابر نفری ارتفاع آن هم قابل تغییر است.

     شرکت کار هیدرولیک دماوند با در دست داشتن کادری مجرب برای شما این امکان را فراهم کرده است که بسته به نیاز مشتری به خواسته او جامه ی عمل بپوشاند.

     شرکت کارا هیدرولیک دماوند از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تعمیر و باز سازی انواع بالابر پشت کامیونی  و جرثقیلهای پشت کامیونی آغاز نمود ، توانسته است تا کنون تعداد زیادی بالابر و جرثقیل را با مارکهای مختلف برای سازمانها ی برق ، شهرداریها و صنایع نظامی اورهال و بازسازی نماید سپس اقدام به واردات انواع بالابر های استوک ساخت کشور ژاپن نمود. و سپس توسط این شرکت بازسازی و بر روی خودروهای ساخت داخل نصب و به بخش خصوصی در اقصی نقاط ایران برای انجام کار در سازمانهای برق ، شهرداریها ، راه و ترابری واگذار گردیده است.

بهینه سازی سایتتوسط:گروه فنی سئوروید