درباره ما

 

بالابر ، بالابر پشت نیسانی ، بالابر صنعتی ، بالابر حرفه ای ، بالابر ارزان ، بالابر کارگاهی درباره ما

 

شرکت کارا هیدرولیک دماوند از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تعمیر و باز سازی انواع بالابر پشت کامیونی  و جرثقیلهای پشت کامیونی آغاز نمود ، توانسته است تا کنون تعداد زیادی بالابر و جرثقیل را با مارکهای مختلف برای سازمانها ی برق ، شهرداریها و صنایع نظامی اورهال و بازسازی نماید سپس اقدام به واردات انواع بالابر های استوک ساخت کشور ژاپن نمود. و سپس توسط این شرکت بازسازی و بر روی خودروهای ساخت داخل نصب و به بخش خصوصی در اقصی نقاط ایران برای انجام کار در سازمانهای برق ، شهرداریها ، راه و ترابری واگذار گردیده است.

در همین هنگام با توجه به توان بالقوه موجود در سیستم در سال ۱۳۸۹ اقدام به طراحی بالابر پشت کامیونی مدل KZ 120 و در سال ۱۳۹۰ اقدام به تولید این مدل نموده است.

آز آن زمان تا کنون تنوع محصولات تولیدی افزایش یافته است و مدل های مختلفی طراحی و تولید شده است. این دستگاه ها مطابق استاندارد ISIRI12532 (ترجمه شده استاندارد BS EN 280 ) طراحی ، تولید و تست میگردد و پس از تولید توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران مطابق استاندارد فوق تست و بارگذاری شده و برای محصول گواهی کیفیت صادر میگردد.

محصولات تولیدی این شرکت از نظر نوع عملکرد جزء جدید ترین مدلهای روز دنیا است و تحت عنوان  Z سیستم معروف می باشند که از مکانیزم بومهای مفصلی و تلسکوپی تشکیل شده اند علاوه بر دارا بودن مزایای بالابر مفصلی از مزایای تلسکوپی نیز برخوردار هستند.

کلیه عملیات طراحی  توسط مهندسین با تجربه و توسط نرم افزارهای بروز دنیا طراحی ، محاسبه و آنالیز می گردند . مواد بکار برده شده درقسمت سازه دستگاه ها از فولاد پر استحکام ST52-3 و با روشهای جوشکاری CO2 تولید میگردد.

کلیه شافت جکها میلگردهای سنگ خورده کرم شده با متریال CK 45 و سیلندرها از لولهای سنگ خورده ST52-3 ساخته میگردد.

کلیه جکها بمنظور ایمنی بالا مجهز به شیرهای قفل کننده میباشند . دستگاهای تولیدی این شرکت پس از تحویل ، سازه آن بمدت دو سال و بقیه موارد بمدت یک سال گارانتی و ۱۰ سال ضمانت خدمات پس از فروش میگردد.

طراحی و بهینه سازی 09186021309