بالابر صنعتی

بالابر صنعتی بالابر صنعتی

بالابر صنعتی

     بالابر صنعتی انواع و مدل های مختلفی را در صنعت دارا می باشند. یکی از انواع آنها که شاید در کشور ما نادر باشد میز بالابر نام دارد. در این نوع بالابر صنعتی کاهش خطا و جلوگیری از آسیب کارگران کمتر به چشم میخورد و دقت بیشتری برای حمل بار صورت میگیرد. کارگرانی که باید آیتم های سنگینی را بلند کرده و حمل و نقل کنند به احتمال زیاد درصد زخمی شدن و صدمه دیدن آنها بیشتر می باشد و این مسئله باعث کندتر شدن و کمتر کارکردن کارگر می شود. با استفاده از این میز بالابر، می توان تمام این معضلات کاهش داد و سرعت و دقت را در کار بالا برد. این بالابر کاملا دستی می باشد و از محتویات در دست آن می توان از ارگونومیک تر بودن آن نام برد.

     یکی دیگر از بالابر های صنعتی جرثقیل سقفی است.این نوع بالابر یک راه حل مقرون به صرفه و کارآمد برای بلند کردن اجسام سنگین در کار می باشد و برای این حرکت تکراری و خسته کننده فقط می توان از یک بالابرجرثقیلی برقی استفاده کرد که به راحتی بر روی سقف نصب شده و به کمک یک ریل جلو عقب می شود. این بالابر برای بالابردن، پایین آوردن، چرخش و حرکتهایی که روزانه هزاران بار به وسیله این جرثقیل و کارگر آن در حال انجام است و تکرار می شود.این وسیله ایمنی بهتری را برای کارگر و کارفرما رقم می زند.

     بالابر عمودی یکی دیگر از بالابرهای صنعتی می باشد. این بالابر سریع، کارآمد و امن بوده و دسترسی به آن آسان است. این نوع بالابر برای استفاده بین سطوح در کارخانجات تولیدی و یا حتی ساختمان های کوتاه اما تا سه طبقه بکار برده می شود.این بالابر در نوع مکانیکی،هیدرولیکی و تمام اتوماتیک موجود می باشد و برای دسترسی بین طبقات در ساختمانهایی تا ۳ طبقه مثل زیرزمین،بالکن بکار می رود.

در کارا هیدرولیک دماوند انواع بالابر صنعتی ارائه می گردد. برای اطلاع از جزییات بیشتر در مورد این نوع بالابر صنعتی کافیاست با کارشناسان ما تماس بگیرید. تعرفه قیمت بالابر صنعتی هم بسته به نوع و قدرت آن متفاوت بوده که با تماس باکارشناسان ما می توانید مشاوره کنید.

بهینه سازی سایتتوسط:گروه فنی سئوروید