لیفتراک دستی نوعی دیگر از بالابر های صنعتی

معرفی یکی دیگر از بالابرهای صنعتی و وسیله ای مکانیکی برای حمل و نقل مانند یک لیفت تراک بزرگ و قدرتمند

لیفت تراک دستی

     بالابری قدرتمند که تا ۳۶ اینچ بالابر می رود که تقریبا یک متر است. این بالابر می تواند به راحتی یک پالت را جابه جا کند بدون اینکه حتی کارگر این بالابر بخواهد دستش به پالتهای قابل حمل بخورد. این بالابر با طراحی زیبای خود توانسته جای خود را در جاهایی که فضای زیادی برای مانور دادن ندارند، باز کند. این بالابر یا همین لیفت تراک دستی ما با باطری کار میکند و قابل شارژ می باشد. این نوع بالابر در صنعت های کوچک و کم فضا قابل استفاده می باشد.

قابلیت های این بالابر

این بالابر که ما اسم آن را لیفت تراک دستی گذاشته ایم یکی دیگر از بالابرهای صنعتی پر کاربرد و کارآمد به شمار میرود.این بالابر صنعتی کوچک می تواند یک پالت بار را به آسانی جابه جا کند. با استفاده از این بالابر صرفه جویی زیادی در هزینه و وقت می شود و به راحتی می توان از آن در فضاهای تنگ تر استفاده کرد.

چگونگی کار با این بالابر صنعتی کوچک

این بالابر یک هدایت کننده یا یک ریموت روی دسته خود دارد که با دکمه هایی که روی آن می باشد قابل تنظیم است و قابل راه اندازی می باشد. به جز این دکمه هایی که روی دسته ی استوار این بالابر وجود دارد یک ریموت یا کنترل کوچک هم دارد که می توان از آن استفاده کرد. می توان ارتفاع سطح پلت فرم آن را با این کنترل تنظیم کرد حتی میتوان آن را به اطراف هدایت کرد.

در چه کارهایی می توان از این بالابر صنعتی کوچک استفاده کرد؟

این بالابر می تواند در محوطه های صنعتی و کارخانجات ها که دارای فضای کمی می باشند استفاده کرد.مانند:

ساخت و ساز/ انبارداری

حمل و نقل و دریافت پالت

در فروشگاه های مرکزی

کافه ها و رستوران های بزرگ

در گلخانه ها، تجهیزات پزشکی، کارخانه های نان فانتزی

فروشگاه های لوازم خانگی کوچک و…

بهینه سازی سایتتوسط:گروه فنی سئوروید