بالابر مفصلی چیست ؟

بالابر مفصلی K105تجیهزات  دسترسی سیار در طیف وسیعی از صنایع مختلف و مکان های گوناگون در سرتاسر جهان به کار گرفته می شوند. بوم لیفت ها یا بالابر در مواقعی که نیاز است کارگران یا اپراتورها و تجهیزات  در ارتفاع بالا به کارگرفته شوند تا وظایف و عملیات مورد نظر انجام شود ، انتخاب بسیار مناسبی هستند.

دو نوع از بالابر های سیار در جهان و بازار از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند :

انتخاب و به کارگیری بالابر مناسب  به شما کمک می کند تا به طور موثر امنیت ، کارایی و سود آوری شما برای فعالیت و پروژه تامین شود و به راحتی کار را در دست بگیرید.  شرکت کارا هیدرولیک دماوند هر دو نمونه از این نوع  بالابر پشت خودرویی را طراحی و تولید می کند . و با توجه به انتخاب مشتری و همچنین ارتفاع کاری قابلیت نصب روی خودروی وانت نیسان یا کامیون را دارند. همچنین با ترکیب دو مکانیزم تلسکوپی و مفصلی بالابر های تلسکوپی مفصلی تولید می شوند که می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای انواع کارها و صنایع مختلف باشند .

بالابر های مفصلی

این نمونه از بالابر ها دارای چند بازو یا بوم بوده که لولا یا مفصل به اپراتور این امکان را میدهد از بین موانع مختلف عبور کرده و همچنین به نقاط کور دسترسی پیدا کند . این محصولات چند منظوره برای دسترسی جاهای تنگ و دشوار بسیار مناسب هستند . این نمونه از بالابر ها در جهان به Z سیستم نیز معروف هستند .

چرا باید بالابر مفصلی انتخاب کنیم ؟

نیاز به دسترسی به جاهای محدود دارید .

نیاز به دسترسی و عبور از موانع دارید .

هنگامی که در فضای باز فعالیت می کنید.

هنگامی که نیاز است در فضای مانند خیابان بالابر به صورت پل مانند عمل کند و خیابان بسته نشود

بالابر های مفصلی دسترسی افقی کمتری نسبت به بالابر های تلسکوپی دارند . اما انعطاف پذیری بیشتری برای بالابرفتن و دسترسی به محیط کار را فراهم می سازند.