بالابر مفصلی

بالابر مفصلی بالابر مفصلی

بالابر مفصلی

بالابر مفصلی

     شرکت کارا هیدرولیک دماوند باز هم دستگاه جدیدی از نوع بالابر را برای شما معرفی میکند تا در انتخابتان دقت بیشتری داشته باشید. زیرا استفاده از بالابر ها برای هر مکانی متغیر می باشد. شرکت کارا هیدرولیک دماوند در این مقاله شما را با کارایی و قابلیت های  بالابر مفصلی آشنا می سازد. بالابر مفصلی در محیط هایی استفاده می شوند که حساسیت کاری بالایی را دار می باشند.

      بالابر مفصلی در ارتفاعی بین ۱۲ الی ۴۱ متر برای نصب و تعمیر در ارتفاعات قابل استفاده می باشد.بالابر مفصلی در اماکن ،سایت های صنعتی  و کارگاههای محدود قابل دسترسی و استفاده است.بالابر مفصلی حرکتش به صورت افقی و در ارتفاع می باشد، شعاع و حالت چرخشی آن (در محدوده ای از ۰ تا ۹۰ درجه و حتی تا ۱۸۰ درجه هم)  باعث شده استفاده از این بالابر آسان و کاربردی تر باشد. بالابر مفصلی طوری طراحی شده است که در راهروهای باریک و اماکن محدود هم قابل استفاده می باشد.

با شرکت کارا هیدرولیک دماوند ایمن و با اطمینان خاطر در ارتفاع روزهای کاری خود را سپری کنید.

    شرکت کارا هیدرولیک دماوند از سال ۱۳۸۷ فعالیت خود را در زمینه تعمیر و باز سازی انواع بالابر پشت کامیونی  و جرثقیلهای پشت کامیونی آغاز نمود ، توانسته است تا کنون تعداد زیادی بالابر و جرثقیل را با مارکهای مختلف برای سازمانها ی برق ، شهرداریها و صنایع نظامی اورهال و بازسازی نماید سپس اقدام به واردات انواع بالابر های استوک ساخت کشور ژاپن نمود. و سپس توسط این شرکت بازسازی و بر روی خودروهای ساخت داخل نصب و به بخش خصوصی در اقصی نقاط ایران برای انجام کار در سازمانهای برق ، شهرداریها ، راه و ترابری واگذار گردیده است.

     محصولات تولیدی این شرکت از نظر نوع عملکرد جزء جدید ترین مدلهای روز دنیا است و تحت عنوان  Z سیستم معروف می باشند که از مکانیزم بومهای مفصلی و تلسکوپی تشکیل شده اند علاوه بر دارا بودن مزایای بالابر مفصلی از مزایای تلسکوپی نیز برخوردار هستند.

منبع ویکی پدیا 

بهینه سازی سایتتوسط:گروه فنی سئوروید