درباره کارا هیدرولیک دماوند

کارا هیدرولیک دماوند
درباره کارا هیدرولیک دماوند

تاریخچه کارا هیدرولیک دماوند

شرکت کارا هیدرولیک دماوند از سال  1387  و در زمینه تولید انواع بالابر پشت خودرویی پا به عرصه صنعت کشور نهاد . سالها تجربه و داشتن دانش کافی و همچنین شناخت عمیق از صنعت بالابر و جرثقیل کشور انگیزه لازم را برای موسسان و مهندسان ایجاد کرد تا با ورود به این عرصه راه را برای ایجاد اشتغال و تولید محصولات با کیفیت هموار کنند.

انواع بالابر های پشت خودرویی با مکانیزم های تلسکوپی – مفصلی – تلسکوپی مفصلی – آکاردئونی با متراژهای کاری مختلف در کارا هیدرولیک دماوند تولید می گردد.

محصولات ما با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات مشابه طراحی و تولید می گردند. کلیه مراحل طراحی و ساخت محصولات توسط مهندسان و متخصصان شرکت صورت می گیرد . دوام بالا ، ایمنی و کارایی و استفاده از تکنولوژی روز دنیا در طراحی و تولید از شاخصه های مهم محصولات تولیدی ما می باشد .

مشتریان و مسولیت های ما

هم اکنون به عنوان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه طراحی و تولید بالابر محصولات ما به سراسر کشور عرضه می شود تا در صنایع و بخش های گوناگون به کار گرفته شوند. هدف ما ارائه محصولاتی با دوام و ایمن و با کیفیت همراه با آموزش و پشتیبانی به مشتریان است تا رضایت و اهداف آنان تامین گردد، چرا که ما مسئولیتی بیش از یک شرکت تولیدی در قبال مشتریان خود داریم. ما شریک موفقیت مشتریان خود هستیم و همواره در کنار آنان خواهیم بود.

ماموریت ما

با مدیریت و رهبری ، کار گروهی و تعهد ،ما کیفیت و برتری در سطح استانداردهای جهانی ، سرویس و خدمات پس از فروش را برای مشتریان خود تامین خواهیم کرد. همچنین ایجاد فرصت های شغلی و موقعیت های پیشرفت برای کارکنان از دیگر اهداف پیش روی ما می باشد.

کاراهیدرویک داوند - مسئولیت ما