بالابر تلسکوپی

بالابر تلسکوپیتجیهزات  دسترسی سیار در طیف وسیعی از صنایع مختلف و مکان های گوناگون در سرتاسر جهان به کار گرفته می شوند. بوم لیفت ها یا بالابر در مواقعی که نیاز است کارگران یا اپراتورها و تجهیزات  در ارتفاع بالا به کارگرفته شوند تا وظایف و عملیات مورد نظر انجام شود ، انتخاب بسیار مناسبی هستند.

دو نوع از بالابر های سیار در جهان و بازار از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند :

انتخاب و به کارگیری بالابر مناسب  به شما کمک می کند تا به طور موثر امنیت ، کارایی و سود آوری شما برای فعالیت و پروژه تامین شود و به راحتی کار را در دست بگیرید.  شرکت کارا هیدرولیک دماوند هر دو نمونه از این بالابر های پشت خودرویی را طراحی و تولید می کند . و با توجه به انتخاب مشتری و همچنین ارتفاع کاری قابلیت نصب روی خودروی وانت نیسان یا کامیون را دارند. همچنین با ترکیب دو مکانیزم تلسکوپی و مفصلی بالابر های تلسکوپی مفصلی تولید می شوند که می توانند انتخاب بسیار مناسبی برای انواع کارها و صنایع مختلف باشند .

بالابر های تلسکوپی

ابن نوع بالابر برای کار و فعالیت در فضاهای باز و بدون مانع بسیار مناسب می باشد . همچنین ارتفاع کاری بیشتری را نیز برای اپراتور فراهم می سازد. بالابر تلسکوپی پایداری و ثبات بسیار خوبی نیز دارند . شرکت کارا هیدرولیک دماوند انواع بالابر تلسکوپی از ارتفاع کاری 11 الی 22 متر را تولید می کند . برای اولین بار در میان تولید کنندگان داخلی بالابر تلسکوپی مدل KT140 با ارتفاع کاری 14 متر که قابلیت نصب روی وانت نیسان را دارد  در شرکت دماوند طراحی و تولید گردد. برای آشنایی با انواع محصولات تولیدی ما به صفحه محصولات تولیدی مراجعه کنید .