بالابر صنعتی کارا هیدرولیک دماوند

 

بالابر صنعتی

بالابر  وسیله ایست که دارای طیف وسیعی از کاربردها برای مصارف گوناگون می باشد. از آن جمله می توان به استفاده در منازل ، فروشگا ها ، انبارها ، کارخانجات و مصارف صنعتی اشاره کرد . شکل و اندازه بالابر نیز با توجه به کاربری آن متفاوت است.  از دیگر فاکتورهای تایین کننده نوع بالابر مکانیزم حرکتی و عملکرد آن است ، به عنوان مثال بالابرهای خانگی و فروشگاهی معمولا با نیروی برق کار می کنند اما بالابر های با کاربرد صنعتی همانند بالابر پشت خودرویی با نیروی هیدرولیک که از موتور خودرو تامیین می شود عمل می کنند .

کاربر بالابر صنعتی

بالابر صنعتی صرفا مصارف تجاری و صنعتی دارند و جهت استفاده در کارهای مانند کار در کارخانه ها ، خطوط تولید، کار روی خطوط برق ، آتش نشانی ، بازسازی ساختمان ها  ،  باغبانی و … به کار می روند .  صنایع و پیمانکاران مربوط به نواحی برق کشور و همچنین شهرداری ها و مجموعه های وابسته از جمله مهمترین مصرف کنندگان این نوع بالابر هستند. همچنین صنایع هواپیمایی کشور نیز از جمله سازمان های هستند که به نوع خاصی از بالابرهای صنعتی نیاز دارند کهع در ادامه با ین نمونه آشنا خواهید شد.

شرکت کارا هیدرولیک دماوند  بالابر صنعتی  از نوع سیار که به بالابر پشت خودرویی معروف هستند تولید می کند . این بالابر های سیار دارای مکانیزم های مختلفی همچون تلسکوپی ، مفصلی ، تلسکوپی مفصلی ، آکاردئونی با ارتفاع کاری مختلف جهت به کارگیری و استفاده در بخشها و صنایع مختلف با کاربری های گوناگون تولید می کند. به طور مثال بالابر آکاردئونی SK120  یک نوع بالابر صنعتی با مکانیزم آکاردئونی جهت استفاده در صنایع هواپیمایی می باشد . این بالابر دارای ظرفیت 500 کیلوگرم می باشد که برای این کاربرد بسیار مناسب می باشد.

بالابر آکاردئونی

بالابر آکاردئونی SK120

در کارا هیدرولیک دماوند انواع بالابر صنعتی ارائه می گردد. برای اطلاع از جزییات بیشتر در مورد این نوع بالابر  کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید. تعرفه قیمت بالابر صنعتی هم بسته به نوع و قدرت آن متفاوت بوده که با تماس باکارشناسان ما می توانید از راهنمایی لازم برخوردار شوید و مشاوره لازم را در این خصوص دریافت کنید.

دوام و کیفیت به همراه کارایی لازم و همچنین خدمات پس از فروش از مهمترین فاکتور های است که یک بالابر صنعتی بایستی دارا باشد. کلیه تولیدات شرکت کارا هیدرولیک دماوند با تکیه بر توان و و دانش متخصصان داخلی از این فاکتور ها بهره می برند تا به مشتریان اطمینان داده شود که محصولات ما از کیفیت و کارایی لازم برخوردار بوده و پاسخگوی نیاز آنها خواهد بود.